Pesek v sečilih
Pozdravljeni, Imam vprašanje, in sicer me že 14 dni boli v spodnjem levem delu pod trebuhom oz. trebuh (verjetno sečevod). Občutek je pekoč, zbadajoč, rahlo oster. Bolečina je znosna, ni močna, vendar je moteča. Bila sem na ultrazvoku trebuha, kjer je bil izvid naslednji.
Preberi več