Po operaciji hidrokele

Pozdravljeni! Star sem 26 let in sem imel operacijo hidrokele pred približno 9 leti. Kmalu po okrevanju sem opazil, da se mi je znotraj mošnje naredilo tkivo, ki je povezano s samo mošnjo in testisom.

Tako, da se sam testis ne spusti popolnoma v mošnjo. Zanima me, če se da pri vas to operirati. Lp


Odgovarja Ljubo Breskvar, dr. med.:

Spoštovani!

Tovrstno kirurško zdravljenje vam lahko opravimo tudi v naši ordinaciji. Gre za poseg v splošni anesteziji. Če bi želeli več informacij, bi potrebovali najprej pregled v naši ordinaciji in potem pogovor o samem načinu zdravljenja.

Lepo vas pozdravljam!

Več o hidrokeli si lahko preberete tukaj.

Vas skrbi vaše zdravje? Potrebujete zdravstveni nasvet? Imate vprašanje za urologa?

Pišite nam na info@tauro.si.

Logo

Dobrodošli

Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje te spletne strani uporabljajo piškotke.

SPREJEMAM VSE Sprejemam obvezne